| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Junction box, sustainable, Type of protection IP55, max. 2,5², Impact strength IK07, Protection class II, Un 400V DC, VDE, Halogen free |
| Bränd | Spelsberg |
| Kategooriad |
Surface Mounted Junction Boxes
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sisaldab | Puudub |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 400 V |
| Suletav | No |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 2.5 mm² |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Sisend tagantpoolt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4013902689651 |
| Pakkimistase 2 | 4013902689668 |
| Pakkimistase 3 | 4013902689675 |
| Pakkimistase 4 | 4013902689682 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Värvus | Hall |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 37 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Pikkus | 85 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Talitlustemperatuur | -25-40 °C |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 12 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Katte kinnitus | Kinnitusse surutud |
| Varjestusega | No |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Jätkatav | No |
| Korpuse läbiviigu tüüp | Reljeefne |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |
| Katte kuju | Paigalduskate |
| Valatav | Yes |
| Kaasas on valukompaund | No |
| Läbipaistev kate | No |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Paigaldamine pinnasesse | No |
| Paigaldamine vee alla | No |
Junction box, sustainable, GreenLine, protection class IP55, nominal cross-section 2.5mm², Ui=400 V AC, certified by VDE (DIN EN 60670-1/-22 (VDE 0606-1/-22)), self-sealing insertion membranes, sealing range 8,2-12,5mm, (3 rear, 12 side), external fixing lugs, made from recycled plastics, for standard indoor installations, grey, In=24 A, without terminals
Dimensions: 85 x 85 x 37mm