| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Junction box SNFK08 white IP66 |
| Bränd | SIMET |
| ETIM | EC002600 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sisaldab | Muul viisil |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Suletav | Yes |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 4 mm² |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Sisend tagantpoolt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 5907813237591, 5907813237591 |
| Paigaldusviis | Universaalne |
| Värvus | Valge |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 54 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Pikkus | 84 mm |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 7 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Katte kinnitus | Muul viisil |
| Varjestusega | No |
| Jätkatav | No |
| Korpuse läbiviigu tüüp | Tihendusmembraan |
| Valatav | No |
| Kaasas on valukompaund | No |
| Läbipaistev kate | No |
| Paigaldamine pinnasesse | No |
| Paigaldamine vee alla | No |