| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rectangular; |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BG |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Suletav | No |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 8000126234626 |
| Paigaldusviis | Universaalne |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Pikkus | 220 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 12 |