| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FOB25GR Cable Box Surface mounting General |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 5411815235788 |
| Laius | 65.5 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Koos kattega | Yes |
| Pikkus | 65.5 mm |
| Suletav | Yes |
| Sissendi tüüp | Kaabel |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Sisendite arv | 12 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Löögikindlus | IK04 |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 2.5 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |