| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | JUNCTION BOX 80X80X20 WHITE |
| Bränd | EFAPEL |
| Kategooriad |
Pinna- ja põrandakaablirennid
|
| ETIM | EC000113 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Pikkus | 80 mm |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 5603011030827 |
| Halogeenivaba | No |
| RAL-number | 9003 |
| Löögikindlus | IK07 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |