| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 157 GB-M8 Roof conductor holder for slate roofs with M8 GB 260mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000507 |
| Paigaldusviis | Kruvitav |
| Rakendus | Kiltkivikatus |
| Pakkimistase 1 | 4012196380190 |
| Pakkimistase 2 | 4012196194209 |
| Pakkimistase 3 | 4012197075125 |
| Kanduri pikkus | 260 mm |
| Kanduri materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |