| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 157 F-VA 280 35 Roof conductor holder 35 mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000507 |
| Hoidiku materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Pakkimistase 1 | 4012196194926 |
| Pakkimistase 2 | 4012197075521 |
| Kanduri pikkus | 280 mm |
| Kanduri materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |