| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 884-7042 Jumper; for M8 stud bolts; 2-way |
| Bränd | WAGO |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Mudel | Ristühendus |
| Pakkimistase 1 | 4055143941778 |
| Pakkimistase 2 | 4055143941778 |
| Paigaldusviis | Pistikuga |
| Värvus | Muul viisil |
| Isoleeritud | FALSE |
| Tunnuspinge | 1000 V |
| Moodulite vahekaugus | 32 mm |
| Sillatud klambrite arv | 2 |
| Löögikaitsega | FALSE |
| Tunnusvool In | 192 A |
| Plahvatuskindlusele katsetatud variant "Ex e" | FALSE |