| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Jumper 10-way pre-assembled |
| Bränd | WAGO |
| ETIM | EC000489 |
| Mudel | Ristühendus |
| Pakkimistase 1 | 4050821616993 |
| Paigaldusviis | Kruvitav |
| Värvus | Muul viisil |
| Isoleeritud | No |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Moodulite vahekaugus | 0 mm |
| Sillatud klambrite arv | 10 |
| Löögikaitsega | No |
| Tunnusvool In | 0 A |
| Plahvatuskindlusele katsetatud variant "Ex e" | No |