| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Januka | Ceiling light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 180 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Pikkus | 180 mm |
| Kõrgus/sügavus | 205 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924009549 |
| Pakkimistase 2 | 5708839009540 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Plast |