+IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator image 1
Motor operator 60 VDC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4015081215836
MPN: 123978
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi +IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator
Bränd EATON
Kategooriad Signaal- ja juhtmoodulid
Päritoluriik* US
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC001030
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 60 V