Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1kVA image 1
Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1kVA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3245060425005
MPN: 042500
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1kVA
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3200 00
ETIM EC002486
Laius 230 mm
Kõrgus 270 mm
Sügavus 253 mm
Kaitseaste (IP) IP21
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks No
Valmistatud eraldustrafoks Yes
Teisene pinge 1 115 V
Teisene pinge 2 230 V
Niminäivvõimsus 1000 VA
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Sobib trükkplaadile paigaldamiseks No
Rõngassündamik No
Ehitatud energiasäästu trafona No
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 B
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 3.8 %