| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Iron screen accessory, VigiPacT PA50 toroid sensor |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Hülsid
|
| ETIM | EC002334 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3303430560562 |
| Pakkimistase 2 | 3303430560560 |
| Välisläbimõõt | 50 mm |
| Siseläbimõõt | 50 mm |
| Pikkus | 0 mm |