| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IQ-LEDDIM A60 5,5W-NW |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 91 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 110 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Opaal, opaalklaas |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5.5 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Pakkimistase 1 | 5905339272836 |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | F |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Nimivool | 31 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 6 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 40000 |
| Võimsustegur | 0.5 |
Kanlux IQ-LED means photo-biological safety, colour temperature friendly to eyes and reliability. Now, all this in a new version with E27 light bulb base - additionally, the IQ-LEDDIM version cooperates with dimmers. IQ-LED bulbs ensure full comfort of use and safety, which is confirmed by TÜV Rheinland certificate.