| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IP end cap for 552279 |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 15 mm |
| Kõrgus | 6.5 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 11 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163226745 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Klaas |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |