| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IP - BOX FOR SEP 4.3" |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Laius | 81.4 mm |
| Kõrgus | 231.5 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 8005543693513 |
| Pakkimistase 2 | 8005543693520 |
| Pakkimistase 3 | 8005543693513 |