| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IP Acero Camera Deurstation Edelst. 1WE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000355 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Kellanuppude arv | 0 |
| Esiplaadi laius | 0 mm |
| Esiplaadi kõrgus | 0 mm |
| Helitugevus | 0 dB |
| Kaamera vaatenurk | 0 ° |
| Pakkimistase 1 | 3606480362361 |