| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | INTERRUPTEUR HORAIRE |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Lülitid
Timers & Programmable Devices |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9107 0000 00 |
| Nimipinge | 230 V |
| Paigaldusviis | Mooduli raam |
| Kooste ehitus | Põhielement |
| Värvus | Hall |
| Mudel | Elektrooniline |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Autonoomne | 20 h |
| Sisseehitussügavus | 32.7 mm |
| Lühim lülitusintervall | 1 min |
| Juhusliku signaali generaator | No |
| Astro programmiga | No |
| Tunnusvool | 16 A |
| Sagedus | 47-63 Hz |
| Materjal | Termoplastist |
| Suurim võimsus | 3600 W |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Heledusanduri ühendusega | No |
| Alajaama sisend | No |
| RAL-number (akin) | 9013 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP41 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 2 |
| Pakkimistase 1 | 4010957670535 |
| Pakkimistase 2 | 3414971256866 |
| Pakkimistase 3 | 3414971256873 |