| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Intermediate ring for central plate, arsys, stainless steel matt, lacq |
| Bränd | Berker |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Lukustatav | No |
| Hingedega kate | No |
| Mõõdud | SQ50 / SQ50 |
| Koos märgise kohaga | No |
| RAL-number (akin) | 9022 |
| Laius | 70.5 mm |
| Kõrgus | 55.5 mm |
| Seadme sügavus | 8 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011334180630 |