| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Interface module for system wiring Pluggable connector per DIN 41651 M |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Tunnusvool | 0 A |
| Tunnuspinge | 50 V |
| Pooluste arv | 20 |
| Saasteaste | 2 |
| Pakkimistase 1 | 4055144025453 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Laius | 180 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Elektriühenduse tüüp, tööväljapoolne | Vedruklamber ühendus |
| Elektriühendus tüüp, juhtsüsteemi pool | Muul viisil |