| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cover mat/diffuse for profile M, Cover MEDIUM, length 2m |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Crocodile clip |
| Voolutaluvusvõime | 0 A |
| Mõõteahela kategooria | Muul viisil |
| Suurim tööpinge | 0 V |
| Pakkimistase 1 | 0754082021131 |
| Komplekt | No |
| Pistikühendus | Muul viisil |
| Isolatsioonimaterjali liik | Muul viisil |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |