| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Insulating stick with M12 thread and end cap L 635mm |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Seadme liik | Isoleervarras |
| Pakkimistase 1 | 4013364135765, 4013364135765 |
| Läbimõõt | 30 mm |
| Salvestuspea | Muul viisil |
| Kogupikkus | 635 mm |