| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Insulating stick f. PHE4 w. plug-in coupling D 30mm L 770mm |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Läbimõõt | 30 mm |
| Rakendusala | Sise-ja välisinstallatsioonid |
| Pulkpistik, mittepöörlev | Yes |
| Kogupikkus | 770 mm |
| Suitable for live-line work | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4013364292499, 4013364292499 |