| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Insulating stick 25kV 16.7Hz with plug-in coupling D 30mm L 900mm |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9603 9099 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Seadme liik | Isoleervarras |
| Nimipinge | 1-25 kV |
| Pakkimistase 1 | 4013364139909, 4013364139909 |
| Läbimõõt | 30 mm |
| On kasutatav sademete korral | Yes |
| Pulkpistik, mittepöörlev | Yes |
| Kogupikkus | 920 mm |
| Suitable for live-line work | Yes |
| Extendable handle area | Yes |
| Suitable for railway systems | Yes |