| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Installation Trunking Base GBA 50×85 Aluminium Anodised |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Wall-Mounted Cable Ducts
|
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 85 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sügavus | 56 mm |
| Pinnatöötlus | Anodeeritud |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 2000 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katete paigaldusviis | Sisemine laotus |
| Katete arv | 1 |
| Lisalahtrite arv | 1 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | No |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | Yes |
| Kasulik ristlõige | 4000 mm² |
| Katte laius 1 | 45 mm |
| Katte laius 2 | 0 mm |
| Katte laius 3 | 0 mm |
| Kaitsekile | Yes |
| Sümmeetriline | Yes |
| Tagaseina ehitus (sisekülg) | Katkematu muu profiil |
| Ehitusviis ristkülikukujuline | Yes |
| Katted tarnitakse koos tootega | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4012740204743 |
| Pakkimistase 2 | 4012740204743 |
| Pakkimistase 3 | 4012740204743 |
Instal trunking-Base Alu 50085,anodised