| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Infrared E27 Reflector R125x174 230V 250W 5Khrs Clear front |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
IR-lambid
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002963 |
| Lambipesa | E27 |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 250 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739067462 |
| Pakkimistase 2 | 8718739067466 |