| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Industrial LED Task Clamp Light 7W 4000K 520 lm 40° |
| Bränd | THORGEON |
| Kategooriad |
Laualambid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000302 |
| Laius | 53 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 78 mm |
| Kõrgus/sügavus | 650 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 520 lm |
| Pakkimistase 1 | 4752280012315 |
| Paigaldusviis | Klamber |
| Pinge liik | AC |
| Painutatav | Yes |
| Valgusti tüüp | Lauavalgusti |
| Seadistatav kõrgus | Yes |