| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Industrial contr. SIPART DR19 96mm*96mm basic unit with k-output and s-output... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC011487 |
| Digitaalsisendite arv | 0 |
| Digitaalväljundite arv | 0 |
| Analoogsisendite arv | 0 |
| Analoogväljundite arv | 0 |
| Juhitavate kanalite arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4019169841481 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Laiendatav | No |
| Kuvariga | No |
| Plahvatuskindel | No |
| Arvuti PC liidesega | No |
| Paigaldamine DIN siinile (liistule) | No |
| Sõltumatu talitlusega | No |
| Eestpaigaldus | No |
| Sisendite LED indikaatorid | No |
| Väljundite LED indikaatorid | No |
| Kohtjuhtimise kaitse | No |
| Tõrkekindel mudel | No |
| Saadaval on standardrakendus | No |
| Koos alusplaadiga | No |
| Sidekeskkond on vask | No |
| Sidekeskkond on klaaskiud | No |
| Sidekeskkond on kontaktivaba | No |