| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | INCANDESCENT LAMP 2,3V / 360MA OU=10 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Muul viisil |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Lambi pinge | 2.3 V |
| Lambi võimsus | 0.828 W |
| Pakkimistase 1 | 4250217423185 |
| Nimivool | 360 mA |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | G |
| Sobib küpsetusahjule | No |
| Löögikindel | No |
| Sobib külmutile | No |
| Süsinikhõõgniit | No |
| Lambi nimetus | Muul viisil |