| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Incandescent Bulb E27 25W A55 240V CL |
| Bränd | Incandescent |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Läbimõõt | 55 mm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Lambi võimsus | 25 W |
| Pakkimistase 1 | 4751029890016 |