| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Incandescent Bulb B22 60W 220V FR |
| Bränd | Incandescent |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | B22d |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 2777000037883 |