| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Incandescent Bulb 100W GLS Silver Top E27 A60 |
| Bränd | PATRON |
| Kategooriad |
E27 pirnid
E27 hõõglambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Muul viisil |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 5941019830149 |
| Pakkimistase 2 | 5941019831306 |