| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Illuminated Pushbutton Actuator M22 Red Flush Momentary |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Push Button Front Elements
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Ava läbimõõt | 22.5 mm |
| Nupu värvus | Punane |
| Juhtasendite hulk | 1 |
| Nupu tüüp | Tasapinnaline |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP67/IP69K |
| Läätse tüüp | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 4015082169367 |
| Pakkimistase 2 | 4015081825462 |
| Ühilduv valgustusega | Yes |
| Vedrutagastus | Yes |
| Sildistatud | Yes |
| Värvitud äärisõngaga | Kroom |
| Ava laius | 0 mm |
| Ava kõrgus | 0 mm |
| Kaitsekattega | No |
| Esikülje materjal | Plast |
| Esirõngaga | Yes |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | No |
| Kaitseaste (NEMA), esikülg | 4X |
Illuminated pushbutton actuator, Product range: RMQ-Titan, Single unit, Design: Flush, momentary, button plate: red, Button plate inscribed, Degree of Protection: IP66, IP67, IP69K, Bezel: titanium, Connection to SmartWire-DT: yes, with SWD-RMQ connections, Front dimensions: 29,7, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660