| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I17XX-FLEX2M-M2M1P iFlex® male-male cable 2m, (1 piece) |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Measuring cable |
| Voolutaluvusvõime | 0 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 1000 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969906548 |
| Komplekt | No |
| Pistikühendus | 4 mm turvaspistik |
| Isolatsioonimaterjali liik | Muul viisil |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |