| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IEC 60309 industrial receptacle, 20A, 2-wire, 3-pole, Glass reinforced polyamide, 250 Vac |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 20 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pakkimistase 1 | 4250217430145 |
| Kaablisisend | Muul viisil |
| Nimisagedus | 50-60 Hz |
| Pinnatöötluse kontaktid | Muul viisil |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Sinine |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 230 V (50 60 Hz) sinine |