| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Identification label LV for size 00/60 to 00/185 |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| Värvus | Valge |
| Isekleepuv | No |
| Tekst | Trükkimata |
| Pakkimistase 1 | 4049857199334 |
| Laius | 29.5 mm |
| Kõrgus | 0.3 mm |
| Läbimõõt | 6 mm |
| Pikkus | 42 mm |
| Magnetiline | No |
| Läbipaistev | No |