| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Icon2, Wireless thermostat with display and IR floor sensor, surface-mounted |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC010927 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Laius | 57 mm |
| Mudel | Brändist sõltuv |
| Kõrgus | 57 mm |
| Sügavus | 16 mm |
| RAL-number | 0 |
| Ühendus | Juhtmevaba |
| Kuvariga | Yes |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Toite liik | Aku |
| Plahvatuskindel | No |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Ooteoleku võimsustarve (solstandby) | 0 W |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |
| Concealed operation | No |
| Suurim kontaktipinge | 0 V |
| Koos vastuvõtjaga | No |
| Koos kraaniveeahelaga | No |
| Kütteseadme väljundite arv | 0 |
| Jahuti väljundite arv | 0 |
| Koos heliindikaatoriga | No |
| Loetav temperatuur | Yes |
| Küte | Yes |
| Suurim kontaktkoormus | 0 A |
| Välisandur | No |
| Seadistatav diferentsiaal | No |
| Sobib jahutamiseks | Yes |
| Pakkimistase 1 | 5715162300299 |
Betrouwbare draadloze communicatie
Het draadloze Zigbee 3.0 protocol is het uitgangspuntvan de Danfoss Icon2™ oplossing. Dat is het meest voorkomende en snelstgroeiende protocol voor smart home-oplossingen en maakt gebruik van hetzelfde communicatieprotocol als talloze andere smart home-apparaten wereldwijd.
Montage met magneten
Je hebt nu alle vrijheid, onafhankelijk van leidingen inde muur, om thermostaten precies te plaatsen waar je ze wilt hebben. Druk de magneet gewoon op de gewenste plaats tegen de wand en monteer er de draadlozethermostaten op. Uiteraard zijn de thermostaten ook gewoon met behulp van schroeven aan de wand te bevestigen.