| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Icon2, 15 kan. hoofdregelaar, 230V motoruitgangen, verwarmen, koelen |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC010057 |
| Toitepinge | 230 V |
| Väljundpinge | 230 V |
| Ühe kanali suurim võimsus | 0 VA |
| Kanalite/tsoonide arv | 15 |
| Pakkimistase 1 | 5715162300169 |
| Laius | 330 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Sügavus | 54 mm |
| Taimeriga | Yes |
| Kontakti liik | Ümberlülituskontakt (NO/NC) |
| Välisantenni ühendus | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Standardselt raadio teel võrku ühendatav | Yes |
| Valikuliselt raadio teel võrku ühendatav | No |
| Smart control | No |
| Suurim kontaktipinge | 230 V |
| Koos lisakontaktiga | Yes |
| Vastuvõtu sagedus | 0 MHz |
| Küte | Yes |
| Suurim kontaktkoormus | 2 A |
| Sobib jahutamiseks | Yes |
Eén hoofdregelaar geschikt voor iedere installatie met vloerverwarming en -koeling
Dankzij het all-in-one ontwerp van de Danfoss Icon2™ hoofdregelaar kan zowel bedraad als draadloos de verbinding worden gemaakt metde thermostaten in de vertrekken. de regelaar is voorzien van maar liefst 15 motoruitgangen en aansturing voor pomp, koeling en verwarming.
Hiermee is Icon2™ dus ook prima geschikt om te combineren met warmtepomp-, hybride en WKO-installaties.
Optionele bediening via uw smartphone
Wanneer het gewenst is om het syst