| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Icon Main controller, 230V, 8 channels |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Toitepinge | 230 V |
| Väljundpinge | 230 V |
| Ühe kanali suurim võimsus | 0 VA |
| Kanalite/tsoonide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 5702425147678 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Taimeriga | No |
| Välisantenni ühendus | No |
| Standardselt raadio teel võrku ühendatav | No |
| Valikuliselt raadio teel võrku ühendatav | No |
| Smart control | No |
| Suurim kontaktipinge | 0 V |
| Koos lisakontaktiga | No |
| Vastuvõtu sagedus | 0 MHz |
| Küte | No |
| Suurim kontaktkoormus | 0 A |
| Sobib jahutamiseks | No |