ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 5
The figure shows an 10-position version thumbnail 1
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 5
PCB connector
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 50
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4017918048341
MPN: 1823480
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Cable Connectors
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8547 2000 00
ETIM EC002638
Ühenduse liik Muul viisil
Tunnuspinge 320 V
Pooluste arv 12
Kontakti liik Sõrmkontakt
Tunnus-impulsspinge 4 kV
Nurk, kontakti/juhi ühendus Muul viisil
Tunnusvool In 12 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918048341, 4017918048341
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Roheline
Kere materjal Muul viisil
Kere pinnakate Muul viisil
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Elektriühenduse liik Pressühendus
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Ühendatava kaabli tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide ühendused 5.08 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Mooduli eralduselementide kontaktid 5.08 mm