| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | I-48-4-DHS-PKP-50-3 Eaton Consumer Unit I-Box LV systems Final Distribution Boards |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Õõnessein |
| Kere materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Katte kuju | Suletud |
| Signal passing door | No |
| Pakkimistase 1 | 4015081756148 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 395 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| RAL-number | 9016 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 165 mm |
| Ridade arv | 3 |
| Kõrgus | 500 mm |
| Katte liik | Uks |
| Laius | 395 mm |
| EMC-variant | Yes |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Sisemine sügavus | 133 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 16 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |
| Earthing terminal block | Yes |
| Neutral terminal block | No |