| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HXP R 120W/45C UV 2X1 E OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Laternad meditsiiniliseks kasutamiseks
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002708 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Lambi pinge | 85 V |
| Lambi võimsus | 120 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300666525 |
| Nimivool | 1400 mA |
| Rakendus | Muul viisil |