| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HRC FUSE SIZE 2 355A 500V G1 (DISTRIBUTION) |
| Bränd | Socomec |
| Kategooriad |
NH-kaitsmed
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1090 00 |
| ETIM | EC000055 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 355 A |
| Kasutuskategooria | Muul viisil |
| Nimipinge AC | 500 V |
| Fuse construction type according to IEC 60269 | NH2 |
| Pakkimistase 1 | 3596031391356 |
| Sulavkaitse olekuindikaatori liik | Puudub |