| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HQL LED HIGHBAY 400 117 ° 140 W/4000 K E40 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E40 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 229 mm |
| Valgusefektiivsus | 142 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 310 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 140 W |
| Valgusvoog | 20000 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 117 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075612617 |
| Pakkimistase 2 | 4058075612624 |
| Pakkimistase 3 | 4058075612617 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | D |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50000 h |
| Nimivool | 650 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 140 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 25 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 20000 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.9 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.11 |
LED replacement for HID lamps for high-bay luminaires. Product features: Replacement for HQL: Suitable for operation with conventional control gear (CCG) for HQL or 230 V mains. Replacement for other HID: Suitable for operation with line voltage without control gear. Power factor: 0.9. Type of protection: IP40. High surge protection: up to 4 kV (L-N). Product benefits: Energy savings of up to 65 % when replacing mercury vapor lamps (HQL). Effective thermal management for wide operating temperature range. Low maintenance costs thanks to long lifetime. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: LED alternative for applications requiring a high luminous flux. Industrial and storage facilities. Outdoor applications only in suitable luminaires. Equipment / Accessories: Safety sling for lamp included.