| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HQI-TS RX7S-24 150W/NDL Excellence |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 12000 lm |
| Lambi pinge | 93 V |
| Värvustemperatuur | 4200 K |
| Pakkimistase 1 | 4050300362380 |