| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | POWERSTAR HQI-E/P 400 W/D E40 CO 942 |
| Bränd | OSRAM |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 28000 lm |
| Kogupikkus | 290 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 122 mm |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 5000 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300637433 |
| Värvus | Muul viisil |
| Keskmine nominaalne eluiga | 16000 h |