| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UZ91P4 Enclosure accessories |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1900 00 |
| Lisatarviku liik | Õõnesseina komplekt |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4011617314349 |
| Laius | 25 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 25 mm |