| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Holder T (x2) |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8302 4900 00 |
| Laius | 21 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 4 mm |
| Pakkimistase 1 | 5410288226453 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |