| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RCBO 6A 30mA B Curve 1P+N Type AC |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
RCBO - (Earth Leakage Breakers)
|
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| Tunnusvool | 6 A |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Vabasti tunnusjoon | B |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | AC |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-40 °C |
| Pooluste arv (kokku) | 2 |
| Pakkimistase 1 | 9010238060715 |
| Pakkimistase 2 | 9010238061309 |
| Pinge liik | AC |
| Sisseehitussügavus | 69.5 mm |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 2 |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | Yes |
| Tunnus-lahutusvõime lühisel IEC 60947-2 | 0 kA |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1-25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1-25 mm² |
| Blokeerimisseadmega | No |
| Süvistatud paigaldus | No |
| Väära rikkerakendumise kaitse | No |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn EN 61009-1 järgi | 6 kA |
| Lahutusomadused | Viivituseta |
| Lühise tunnuslahutusvõimsus standardi EN 61009 järgi | 6 kA |
RCD/MCB combination switch, HNB, 1-pole+N, rated current In: 6 A, rated fault current: 0.03 A, rated breaking capacity according to IEC/EN 61009: 6 kA, Switchgear for residential and commercial applications