| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Plain Lid for Junction Box 392×152mm Shockproof |
| Bränd | GEWISS |
| Kategooriad |
Flush Mounted Junction Boxes
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Mudel | Paigalduskate |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kuju | Nelinurkne |
| Kinnitusviis | kruvipaigalduse kate |
| With cable outlet | No |
| Pakkimistase 1 | 8011564016569 |
| Pakkimistase 2 | 8011564016569 |
| Pakkimistase 3 | 8011564364158 |
| Pakkimistase 4 | 8011564016569 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 178 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 418 mm |
| Suletav | No |
| Materjal | Plast |
| Kruvidega | No |
| Karbi-/korpuse laiusele | 178 mm |
| Karbi-/korpuse pikkusele | 418 mm |
GREEN WALL range Flush-mounting system for plasterboard walls - The most complete system of containers for lightweight and plasterboard walls; Gewiss patented solutions. Made with halogen-free technopolymer and GWT 850°C. The range included enclosures and distribution boards up to 72 M; 48 PTDIN GREENWALL range junction boxes with integrated DIN rail on the back plate, compliant with CEI 23-49, ideal for the pre-arrangement and installation of domotic devices; boxes for domestic ranges and boxes for interlocked switched socket-outlets.